Pokazywanie postów oznaczonych etykietą róże. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą róże. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 20 sierpnia 2017


Boska Mary Ann

W tym sezonie moją faworytą była przepiękna róża Mary Ann, o której pisałam już na blogu. Informacje dostępne są w zakładce róże nostalgiczne. Zachwyciła mnie znowu swoim przepięknym kolorem, kwiatami napakowanymi mnóstwem płatków i obfitością kwitnienia. Mimo częstych opadów deszczu wyglądała naprawdę bosko. Mam w swoim ogrodzie wiele pięknych róż, ale ta skradła moje serce. Może dokupię sobie jeszcze jedną?
 
               
        


piątek, 30 czerwca 2017


Róże, róże, róże

Od kilku dni pada i pada, a do tego jeszcze jest burza. Pogoda nas nie rozpieszcza, ale dzięki temu nie trzeba podlewać ogrodu. Trawa rośnie jak oszalała, nie wspomnę już o chwastach i ślimakach, których jest  mnóstwo. Róże po deszczu zrobiły się mało atrakcyjne. Ale póki co, mam jeszcze kilka fajnych fotek, które udało mi się zrobić przed opadami deszczu.